Silver Temizlik Hizmetleri olarak uzun süredir hizmet verdiğimiz temizlik sektöründe yenilikler açmaya ve çağ atlatmaya devam ediyoruz. Firmamız kurulduğu günden beri hızla büyüyen vegünden güne kalitesini iyileştirmiş olan başarılı temizlik firmalarından biri olup özünde benimsediği temel ilkesi kaliteyi ucuza suna bilmek ilkesine bağlı kalan bir kuruluştur.

Firmamızda görev yapan personel ve kullanılan ekipmanlar kesinlik tüm standartlara uygunluk göstermektedir. Personelimiz düzenli toplantı ve eğitimler ile güncel bilgilere sahip olup hata ve dönüş oranlarını en düşük seviyelere çekmektedir.

Size özel tüm çözümleri sunmak adına ise sürekli olarak değişen araç ve ekipmanlarımız ile daha kısa sürede daha hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız.

Ülkemiz ve tüm dünyayı ektekisi altına  alan korona virüsüne karşı korunmada kişisel temizliğin yanında ortam hijyenin  de büyük oranda etkili olduğu bilinmektedir.

  SİLVER TEMİZLİK HİZMETLERİ A.Ş. olarak siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda dezenfektan hizmetimize başlamış bulunmaktayız. Gerekli tedbirler doğrultusunda en kaliteli hizmeti vermekteyiz.